KONTAKT ZE SPECJALISTĄ
Zaznacz "TAK dla wszystkich" lub wymagane, oznaczone na czerwono
TAK dla wszystkich
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez ECI POSTĘPU Sp. z o.o. S.K. oraz zaznaczone niżej spółki ECI:
Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
www.ecigroup.eu
ANLOGISTYK II S.A.
www.nordkapp.ecigroup.eu
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez ECI POSTĘPU Sp. z o.o. Sp.K., na zasadach określonych w OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECI POSTĘPU Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674), oraz zaznaczone spółki w klauzuli zgody: ECI MODUO3 Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674) ANLOGISTYK II S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 3) Pani/Pana dane osobowe, na podstawie umowy powierzenia będą udostępnione spółce Europejskie Centrum Inwestycyjne S.A. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych, może skutkować niemożliwością otrzymywania ofert marketingowych

DZIĘKUJĘMY

za wysłanie formularza

Wysyłanie
Serwis chwilowo niedostępny odśwież stronę i spróbuj ponownie wysłać zgłosznie

DEWELOPER

Europejskie
centrum inwestycyjne
eci S.A.

Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Od tego momentu firma rozwijała się w sektorze nieruchomości komercyjnych.

W swoim portfolio zrealizowanych inwestycji firma posiada wysokiej klasy budynki biurowe w strategicznych lokalizacjach Warszawy. Są to między innymi obiekty: „Alma”, „Antares”, „Cirrus”,” New City” oraz budynek „NC3”.

Spółka ECI S.A. zrealizowała również kompleks magazynowo-biurowy o nazwie Annopol Logistic Park, składający się z sześciu etapów inwestycyjnych o łącznej powierzchni ponad 10 ha.

Najnowszym projektem firmy w tym obszarze nieruchomości jest NORDKAPP Business Complex, posiadający powierzchnie biurowe oraz przestrzeń magazynowo-wystawienniczą.

Od 2015 roku spółka z sukcesem realizuje również inwestycje mieszkaniowe, realizując sprzedaż nowych mieszkań na Mokotowie i innych dzielnicach Warszawy. W latach 2016 i 2017 do użytkowania oddane zostało osiedle mieszkaniowe o nazwie „Moduo Mokotów House” o łącznej liczbie 350 mieszkań.

W 2018 oddano na rynku pierwotnym osiedle mieszkaniowe „Nowe Odolany”. To Inwestycja na 358 mieszkań na warszawskiej Woli.

W trakcie budowy pozostaje III etap osiedla MODUO Mokotów House o nazwie „Moduo Apartments”. Oddanie 297 mieszkań zaplanowano na IV kwartał 2019 roku.

Zarządzanie nieruchomościami W 2006 roku spółka rozpoczęła szeroko zakrojoną działalność w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami. Bogate doświadczenie w obszarze kompleksowej realizacji obiektów, stałe monitorowanie rynku nieruchomości, zmieniających się na nim trendów, wprowadzanie nowoczesnych udogodnień technologicznych, pozwala na efektywne zarządzanie i utrzymanie najwyższych standardów w tym zakresie.

Poznaj więcej naszych realizacji
ecigroup.eu

INWESTYCJE MIESZKANIOWE

poznaj nasze inwestycje

ETAP I

Moduo Mokotów House

więcej
ETAP II

Moduo 2 MOKOTÓW House

więcej
ETAP III

Moduo Apartments

więcej

Nowe Odolany

więcej

Biuro sprzedaży

ul. Cybernetyki 4A,
02-677 Warszawa

+48 22 624 49 49


Ta strona korzysta z ciasteczek,
aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Cookie
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Cookie