KONTAKT ZE SPECJALISTĄ
Zaznacz "TAK dla wszystkich" lub wymagane, oznaczone na czerwono
TAK dla wszystkich
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez ECI POSTĘPU Sp. z o.o. S.K. oraz zaznaczone niżej spółki ECI:
Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
www.ecigroup.eu
ANLOGISTYK II S.A.
www.nordkapp.ecigroup.eu
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez ECI POSTĘPU Sp. z o.o. Sp.K., na zasadach określonych w OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECI POSTĘPU Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674), oraz zaznaczone spółki w klauzuli zgody: ECI MODUO3 Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674) ANLOGISTYK II S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 3) Pani/Pana dane osobowe, na podstawie umowy powierzenia będą udostępnione spółce Europejskie Centrum Inwestycyjne S.A. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych, może skutkować niemożliwością otrzymywania ofert marketingowych

DZIĘKUJĘMY

za wysłanie formularza

Wysyłanie
Serwis chwilowo niedostępny odśwież stronę i spróbuj ponownie wysłać zgłosznie

O INWESTYCJI

Plan osiedla

Wygodne lokum w prestiżowej lokalizacji

Budynek 1

167 mieszkań, 3 lokale usługowe,
9 kondygnacji

Budynek 2

60 mieszkań, 5 lokali usługowych,
8 kondygnacji

Budynek 3

43 mieszkania, 3 lokale usługowe,
7 - 8 kondygnacji

Budynek 4

46 mieszkania, 3 lokale usługowe,
7 - 8 kondygnacji

Miejsce z dobrą energią

316 komfortowych i przestronnych mieszkań

Każde z 316 oferowanych mieszkań jest w standardzie deweloperskim i stanowi dopracowany projekt - funkcjonalne rozplanowanie, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną zapewnią poczucie prywatności. Wysokie pomieszczenia spotęgują wrażenie przestronności, a ich przejrzysty układ da nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Wyczucie przestrzeni architektów sprawiło, że nawet w krótkie zimowe dni będzie tu jasno i słonecznie. Szeroka gama metraży od 28 m2 do 132 m2 gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali. W ofercie przeważają mieszkania 2- i 3- pokojowe, nie zabraknie też kawalerek ani mieszkań 4- i 5-pokojowych. Klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy, połączą wszystkie kondygnacje z jednopoziomowym parkingiem podziemnym w którym znajdować się będzie 366 miejsc postojowych. W tej części przewidziano również schowki na rowery. Wjazd do garażu zaplanowano od strony ulicy Postępu.

Klasyka w nowej odsłonie

Twój ogród w środku miasta

Projekt Moduo Gardens stanowi spójną architektonicznie kompozycję, którą dopełnią starannie dobrane elementy małej architektury. Modernistyczna bryła budynków z loggiami w formie horyzontalnych wnęk ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne drewniane okna sprawią, że całość założenia wyróżniać będzie elegancki szlif i stylowa linia. Inwestycja mieszkaniowa Moduo Gardens to przykład zabudowy, której projekt swoim kształtem i skalą pozostaje w zgodzie z otoczeniem. Inwestycja obejmuje zespół czterech zróżnicowanych wysokościowo budynków mieszkalnych usytuowanych prostopadle do ul. Cybernetyki. W zachodniej części inwestycji poza strefą zamkniętą zaplanowano przestrzeń rekreacyjną, a we wschodniej powstaną plac zabaw oraz siłownia na świeżym powietrzu. Osiedle będzie objęte całodobową ochroną i monitoringiem.

Równolegle z koncepcją architektoniczną powstawał projekt ogrodu, który wypełni wewnętrzny dziedziniec i będzie centralnym punktem kompleksu. Dekoracyjna roślinność, soliterowe drzewa i krzewy dobrane pod kątem pór kwitnienia w połączeniu z ciekawym ukształtowaniem terenu ułożą się w barwną mozaikę różnokolorowych traw, bylin i pnączy. O zmierzchu wąskie alejki spacerowe oświetlone niskimi punktami świetlnymi, kręty strumień, nad którym biegnie kładka przemienią to miejsce w nastrojowy zakątek. Ogród stworzy wyjątkową oprawę dla prostej formy budynków, a elewacja utrzymana w białej tonacji przełamana grafitowymi akcentami pięknie zarysuje się na tle zieleni. Architektura i otaczająca ją przyroda stanowią tu nierozerwalną całość.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne

Czyste powietrze w Twoim otoczeniu

W inwestycji Moduo Gardens zastosowano innowacyjne i proekologiczne rozwiązania technologiczne. Elewacja wykonana została ze spieków kwarcowych z powłoką Hydrotect i jest w pełni przyjazna dla środowiska. Płyty mają samoczyszczące właściwości, i co najistotniejsze oczyszczają powietrze. Ich parametry hydrofilowe sprawiają, że podczas opadów deszczu zanieczyszczenia i brud są zmywane z powierzchni płyt. Zawarty w nich dwutlenek tytanu, sprawia, że pod wpływem działania promieni ultrafioletowych powstaje reakcja fotokatalityczną wywołująca wydzielanie się aktywnego tlenu. Szkodliwe substancje, które wchodzą w kontakt z aktywnym tlenem są od razu neutralizowane. Proces ten powoduje nie tylko samooczyszczanie się materiałów, ale także poprawia jakość powietrza m.in. usuwając tlenki azotu pochodzące ze spalin. Budynek pokryty płytami z systemem HYDROTECT o powierzchni 150 mkw. oczyszcza taką samą ilość powietrza, jak zalesiona działka o wielkości 4 kortów tenisowych, czyli 1000 mkw. Jest to zatem idealny sposób na zadbanie o środowisko i otoczenie.

Siłownia na świeżym powietrzu

Zdrowy tryb życia każdego dnia

W Moduo Gardns oprócz wielu udogodnień nasi mieszkańcy mają do dyspozycji siłownię na świeżym powietrzu. To atrakcyjne i komfortowe miejsce ćwiczeń, wypoczynku i spotkań. Siłownie plenerowe to światowy trend o rosnącej popularności, który pozwala osobom w każdym wieku prowadzić zdrowy i aktywny styl życia. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych klubów fitness i domowego treningu, która umożliwia dbanie o formę fizyczną w dowolnie wybranym czasie i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ćwiczenia na siłowni zewnętrznej są łatwe, przyjemne i dostępne dla każdego. Outdoor fitness ma same zalety, to nie tylko lepsza kondycja i szczuplejsza sylwetka ale także połączenie aktywności fizycznej z możliwością przebywania na świeżym powietrzu. Profesjonalny zestaw do ćwiczeń ma odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa oraz jest odporny na warunki atmosferyczne. Na terenie siłowni znajduje się bezpieczna i ekologiczna nawierzchnia złożona z płyt amortyzujących wykonanych z wtórnie przetworzonej, nienasiąkliwej pianki poliuretanowej pokrytej na zewnętrznej stronie sztuczną trawą.

Lokale usługowe

idealne miejsce na twój nowy biznes

Na parterach budynków Moduo Gardens zaprojektowane zostały lokale usługowe. Dostępne powierzchnie o zróżnicowanym metrażu i przeznaczeniu umożliwiają indywidualną aranżację przestrzeni oraz komfortowe zagospodarowanie. Każdy z lokali posiada osobne wejście. To doskonałe miejsce na biuro, sklep, kiosk lub kawiarnię.

Znakomita lokalizacja Moduo Gardens w samym centrum biznesowym warszawskiego Mokotowa oraz sąsiedztwo licznych osiedli mieszkaniowych sprawiają, że zakup lokalu usługowego w Moduo Gardens to trafiona inwestycja o wysokiej rentowności.

Materiały promocyjne

pliki do pobrania

Broszura Moduo Gardens
w wersji pdf
FOLDER Moduo Gardens
w wersji pdf

Biuro sprzedaży

ul. Cybernetyki 4A,
02-677 Warszawa

+48 22 624 49 49


Ta strona korzysta z ciasteczek,
aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Cookie
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Cookie