KONTAKT ZE SPECJALISTĄ
Zaznacz "TAK dla wszystkich" lub wymagane, oznaczone na czerwono
TAK dla wszystkich
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez ECI POSTĘPU Sp. z o.o. S.K. oraz zaznaczone niżej spółki ECI:
Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
www.ecigroup.eu
ANLOGISTYK II S.A.
www.nordkapp.ecigroup.eu
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez ECI POSTĘPU Sp. z o.o. Sp.K., na zasadach określonych w OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z SERWISU.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ECI POSTĘPU Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674), oraz zaznaczone spółki w klauzuli zgody: ECI MODUO3 Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarska 15 (02-674) ANLOGISTYK II S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Marynarskiej 15 (02-674) 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 3) Pani/Pana dane osobowe, na podstawie umowy powierzenia będą udostępnione spółce Europejskie Centrum Inwestycyjne S.A. oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych, może skutkować niemożliwością otrzymywania ofert marketingowych

DZIĘKUJĘMY

za wysłanie formularza

Wysyłanie
Serwis chwilowo niedostępny odśwież stronę i spróbuj ponownie wysłać zgłosznie

Wszystko na swoim miejscu

Zamieszkaj na Mokotowie

Inwestycja Moduo Gardens powstaje w południowej części dzielnicy Mokotów w Warszawie. To doskonałe miejsce dla osób ceniących swój czas i aktywnie uczestniczących w życiu miasta. Zaledwie kilkanaście minut drogi dzieli inwestycję od ścisłego Śródmieścia wraz z jego bogatą ofertą rozrywkową i handlową. Bezpośredni dostęp do centrum zapewniony jest poprzez ulicę Wołoską, Al. Wilanowską i aleję Niepodległości. O krok od inwestycji znajduje się Galeria Mokotów, a sąsiedztwo placówek medycznych, szkół i przedszkoli oraz licznych punktów usługowych ułatwia szybkie załatwienie wszystkich bieżących spraw na miejscu. W odległości 3 km mieści się Centralny Szpital Kliniczny MSWiA przy ulicy Wołoskiej. Duży potencjał miejsca sprawia, że okolica i przynależna do niej infrastruktura będą się rozwijać a mieszkania zyskają na wartości.

Duży wybór restauracji i kameralnych kawiarni oraz zaplecze sportowe i rekreacyjne pozwalają na pozostanie i spędzenie czasu po godzinach pracy w obrębie dzielnicy. Małe, lokalne sklepiki gwarantują wybór produktów najwyższej jakości, a przestronne place pełne zieleni zachęcają do spotkań z sąsiadami i odpoczynku na świeżym powietrzu W promieniu kilku kilometrów znajdują się Pole Mokotowskie oraz Królikarnia – znakomite miejsca na weekendowy spacer. Położenie w niewielkim oddaleniu od zbiegu ulic Marynarskiej i Rzymowskiego jest mocną stroną inwestycji. W okolicy znajdują się siedziby międzynarodowych koncernów, co podnosi prestiż lokalizacji i jest niewątpliwym atutem dla osób pracujących w tej biznesowej części Mokotowa. Gęsta sieć połączeń komunikacyjnych, bezpośrednie usytuowanie przy wjeździe na Południową Obwodnicę Warszawy oraz w pobliżu kluczowych arterii miasta, stacji SKM i stacji metra Służew zapewnią łatwy dojazd do dowolnego punktu Warszawy. Dogodna lokalizacja umożliwi sprawne dotarcie do Lotniska im. F. Chopina. W sąsiedztwie inwestycji mieszkaniowej, wzdłuż ulic Cybernetyki i Postępu przebiegają liczne trasy rowerowe.

okolica

LOKALIZACJA

w sercu Mokotowa

 
Galeria Mokotów 11 3 4
Stacja W-wa Służewiec 15 12 8
Metro Wierzbno 25 12 10
Metro Wilanowska 31 9 8
Metro Służew 27 11 8
Park Arkadia 45 16 10
Lotnisko Chopina 35 10 7
    min min min
Sprawdź jak dojechać >>

Biuro sprzedaży

ul. Cybernetyki 4A,
02-677 Warszawa

+48 22 624 49 49


Ta strona korzysta z ciasteczek,
aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Polityka Cookie
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka Cookie